6735 SPECTROLITE
By clicking on the small photos you can see the information of other slabs or bundles of this block| Block | 6735 |
| Color | BLACK |
| Bundle | 1 |
| Type | GRANITE |
| Finishing | POLISHED |
| Warehouse | LONIGO |
| # slab | 7 |
| Length | 280cm / 110inch |
| Height | 182cm / 72inch |
| Thickness | 2cm / ¾inch |
| Weight | 2065kg |
| Block | 6735 |
| Color | BLACK |
| Bundle | 2 |
| Type | GRANITE |
| Finishing | POLISHED |
| Warehouse | LONIGO |
| # slab | 8 |
| Length | 280cm / 110inch |
| Height | 182cm / 72inch |
| Thickness | 2cm / ¾inch |
| Weight | 2068kg |